85-127 Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 32/15  

Fotel samochodowy dla niepełnosprawnych

Adaptacja samochodu w fotel dla niepełnosprawnych

Fotel samochodowy dla niepełnosprawnych to rozwiązanie dedykowane dla osób niepełnosprawnych a także seniorów, dla których wsiadanie i wysiadanie z auta stanowi spore wyzwanie. Obrotowe, wysuwane, elektryczne, z możliwością przełożenia z wózka do auta – wszystkie fotele są zaprojektowane tak aby ułatwiać codzienne życie w maksymalny sposób.

Fotel do samochodu dla niepełnosprawnych dostosowany do indywidualnych wymagań

Przystosowujemy samochody dla niepełnosprawnych wykorzystując fotele renomowanych producentów, spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Oprócz podstawowej funkcjonalności ułatwiającej osobie niepełnosprawnej wsiadanie i wysiadanie z pojazdu oferujemy możliwość wyposażenia fotela w funkcjonalności takie jak: elektryczna regulacja położenia fotela, podgrzewanie fotela, wybór tapicerki a także boczna poduszka powietrzna.

Fotele obrotowe do samochodu dla niepełnosprawnych

Obrotowy fotel samochodowy dla niepełnosprawnych

Veigel Twister - obrotowe siedzenie dla niepełnosprawnego kierowcy lub pasażera

Obrotowy fotel samochodowy dla niepełnosprawnych gwarantuje łatwe wsiadanie i wysiadanie z pojazdu a także umożliwia sprawne przesiadanie się z wózka inwalidzkiego na siedzenie w aucie i odwrotnie. W ofercie posiadamy szeroką gamę modeli foteli samochodowych, wyłącznie renomowanych producentów dla kierowcy a także pasażera. Każde przystosowanie wykonujemy tak, aby precyzyjnie dopasować fotel do Twoich potrzeb, bez względu na rodzaj i stopień niepełnosprawności.

Obrotowy fotel samochodowy dla niepełnosprawnych spełniający wymogi ECE

Fotel samochodowy dla niepełnosprawnych Veigel Twister zaprojektowany został z myślą o najwyższym komforcie użytkownika. Przy produkcji fotela obrotowego do samochodu korzystamy z najnowszych technologii, dzięki czemu siedziska spełnią wymagania wszelkich norm i przepisów bezpieczeństwa związanego z ruchem drogowym, w tym także obowiązujących na terenie Europy Regulaminów Europejskiej Komisji Gospodarczej (ECE). Dodatkowo wszystkie produkty w naszej ofercie testowane są zderzeniowo.

Wysuwany fotel samochodowy dla niepełnosprawnych

Fotele wysuwane dla niepełnosprawnych dedykowane do samochodów typu VAN i BUS

Samochody typu Van i Bus możemy przystosować w praktyczny, wysuwany fotel samochodowy dla niepełnosprawnych. Listwy montażowe umożliwiają cofnięcie fotela o około 40 cm. Dzięki temu osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim może łatwo przesiąść się na oryginalny fotel samochodowy a następnie ustawić go w położeniu umożliwiającym komfortową podróż. Wszystkie funkcje fotela związane z bezpieczeństwem takie jak pas bezpieczeństwa, podgrzewanie, poduszka powietrzna a także regulacja położenia siedziska i oparcia pozostają w pełni funkcjonalne. Dodatkowo adaptacja nie ingeruje fabryczne przyłącza i konstrukcję pojazdu, dzięki czemu pojazd nie traci gwarancji producenta.

Fotel samochodowy dla niepełnosprawnego umożliwiający przełożenie wózka inwalidzkiego za siedzenie

Fotel Veigel Easy Load ułatwiający przewożenie wózka za siedzeniem pasażera

Veigel Easy Load to płyta zaprojektowana po to aby umożliwić przewożenie wózka inwalidzkiego za fotelem pasażera. Każdy niepełnosprawny kierowca poruszający się na wózku inwalidzkim boryka się z problemem wózka przewożonego na fotelu pasażera. Bez wątpienie jest to uciążliwe jeżeli poruszamy się w towarzystwie pasażera lub gdy chcemy kogoś podwieźć. Specjalna podstawa umożliwia pochylenie a także wysunięcie fotela pasażera maksymalnie do przodu. Dzięki temu kierujący wózkowicz może schować swój aktywny wózek inwalidzki za siedzeniem pasażera. Genialne w swojej prostocie urządzenie jest niedrogie w montażu i dostępne od ręki dla samochodów marki Volkswagen, Audi, Seat i Skoda. Jeżeli jednak posiadasz auto innej marki wykonamy taką płytę dla Ciebie na zamówienie.

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie urządzenie będzie odpowiednie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami.
Pozwól, że pokażemy Tobie, w jaki sposób możemy wnieść mobilność do Twojego życia.

MARACH SERWIS
Krzysztof Marach
Oficjalny przedstawiciel Veigel w Polsce