85-127 Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 32/15  

Windy samochodowe dla niepełnosprawnych

Mechaniczne windy samochodowe do transportu pionowego niepełnosprawnych i seniorów.

Windy samochodowe dla niepełnosprawnych a także seniorów poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dostosowane do montażu na krawędzi drzwi bocznych, tylnych lub progach klap samochodów typu Van, Bus, Kombivan.

Mocne i składane windy samochodowe Fiorella dla niepełnosprawnych

Nasza oferta to windy Fiorella do pionowego przemieszczania osób niepełnosprawnych a także seniorów poruszających się na wózkach inwalidzkich. Bez względu na to czy swoim samochodem przewozisz członka rodziny, czy prowadzisz firmę przewozową czy jesteś kierowcą taksówki, którą chcesz przewozić niepełnosprawnych użytkowników wózków inwalidzkich u nas przystosujesz samochód do przewozu osób niepełnosprawnych. Proponujemy najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne na światowym rynku – winda Fiorella

Winda samochodowa dla niepełnosprawnych fiorella

Niezawodne i bezpieczne windy samochodowe dla osób niepełnosprawnych

Włoski design w połączeniu z najnowocześniejszą inżynierią to gwarancja maksymalnej niezawodności i bezpieczeństwa. Slim Fit Fiorella to najbardziej kompaktowa winda samochodowa dla niepełnosprawnych i seniorów na świecie. Pozwala nie tylko dostosować Twój pojazd do transportu osoby niepełnosprawnej ale także oferuje możliwość optycznego dopasowania windy do wyglądu Twojego auta. Wszystko dzięki możliwości dopasowania koloru obudowy windy do koloru samochodu.

Czy winda inwalidzka montowana w drzwiach kabiny może być składana?

W celu maksymalnego ograniczenia przestrzeni zajmowanej przez windę samochodową dla niepełnosprawnych występują one wersji obrotowej F-Twister. Dzięki czemu adaptacja auta może być zoptymalizowana zarówno do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych jak i przewoźników komercyjnych. Dlatego też oprócz standardowych wind w ofercie posiadamy podnośniki z możliwością obrotu, które umożliwiają na przykład wykorzystanie drzwi z windą jako drogi ewakuacyjnej z pojazdu lub do zapakowania bagażu.

Windy dla niepełnosprawnych do dużych i małych samochodów

Winda samochodowa dla niepełnosprawnych do drzwi bocznych auta

Fiorella to winda samochodowa dla niepełnosprawnych, która pasuje zarówno do małych jak i dużych pojazdów. To idealne połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa a także ergonomii. Wymiary windy oraz jej waga zminimalizowane zostały tak, aby pasowały do nowoczesnych samochodów, którymi można przewozić osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. W tym także osób korzystających z wózków elektrycznych.

Do jakich samochodów pasuje winda Fiorella?

Nowoczesna i kompaktowa winda może być zamontowana w niemalże wszystkich samochodach kompaktowych takich ja np: Volkswagen Caddy, Opel Combo, Fiat Doblo, Fiat Dolbo XL, Nissan Evalia. Przystosowywane są także minivany jak: Mercedes V Classe, Peugeot Expert, Volksvagen Multivan, Nissan, Primaster, Fiat Scudo, Ford Tourneo, Renault Trafic, Volkswagen Transporter, Opel Vivaro. Dostosowujemy także Vany: Peugeot Boxer, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato, Renault Master, Opel Movano, Mercedes Sprinter, Ford Transit

Winda Fiorella Focaccia Group to platforma inwalidzka do pionowego przemieszczania osób na wózkach.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przystosowywaniu samochodów do potrzeb osób niepełnosprawnych a także dzięki unikalnym cechom innowacyjnej windy Fiorella możemy zaproponować funkcjonalne adaptacje pojazdów. Praktycznie jedynym wymogiem jest wysokość kabiny, która powinna wynosi co najmniej 130 cm. Taka wysokość od podłogi do dachu jest wymagana do przewozu osoby niepełnosprawnej wraz z wózkiem inwalidzkim.

Pionowa platforma do transportu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich

Jakie zalety ma winda do samochodu Fiorella?

Jakie zalety mają windy samochodowe dla niepełnosprawnych Fiorella?
  • udźwig do 360 kg
  • żywotność minimum 15.000 cykli (przy eksploatacji na poziomie dwóch cykli na dobę trwałość windy to ponad 20 lat)
  • platforma w dwóch rozmiarach dla lepszego dostosowania do auta i wózka ręcznego lub elektrycznego
  • wersja obrotowa F-Twist umożliwiająca załadunek bagaży lub wsiadanie sprawnych pasażerów
  • uchwyt ABS – zapewniający możliwość przytrzymania się pasażera w trakcie wznoszenia lub opuszczania platformy
  • obudowa platformy z możliwością pomalowania pod kolor samochodu
  • sterowanie za pomocą pilota przewodowego lub zdalnego

Przystosowanie VW T5 w podnośnik Fiorella

Potrzebujesz pomocy?

Nie wiesz jakie urządzenie będzie odpowiednie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami.
Pozwól, że pokażemy Tobie, w jaki sposób możemy wnieść mobilność do Twojego życia.

MARACH SERWIS
Krzysztof Marach
Oficjalny przedstawiciel Veigel w Polsce